5 gier na smartfon, dzięki którym rozbawisz towarzystwo

telefon

Obecnie praktycznie każdy z nas posiada smartfona. Bez tego urządzenia bardzo często nie wyobrażamy sobie życia. Będąc w towarzystwie nasz smartfon może okazać się przydatny. Zatem jakie aplikacje warto na nim zainstalować? Z pewnością każdy z nas kto choć raz decydował się na ściągnięcie dowolnej aplikacji ma świadomość, iż jest ich bardzo dużo. Jednak powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, iż nie wszystkie są warte pobrania. Zatem na jaką grę powinniśmy się zdecydować, jeżeli chcemy ją wykorzystać podczas towarzyskiego spotkania z naszymi przyjaciółmi? Oto 5 gier na smartfona, dzięki którym rozbawimy towarzystwo.

Milionerzy

Pierwszą propozycją są Milionerzy. Na pewno każdy z nas słyszał o tej grze nie jeden raz. Jest to doskonały sposób na sprawdzenie swojej wiedzy ogólnej. Ta aplikacja pozwoli nam na doskonałą zabawę, która będzie połączona również z rywalizacją.

Tabu

Kolejną propozycją na spotkanie z przyjaciółmi jest Tabu. Jest to nowa propozycja, która w ostatnim czasie zyskała bardzo dużą popularność. Gra polega na odgadnięciu otrzymanego hasła przez resztę uczestników.

5 sekund

Decydując się na ściągnięcie aplikacji na swój smartfon warto również zainstalować 3 rzeczy 5 sekund. Jest to doskonała aplikacja dzięki której możemy rozkręcić każde spotkanie. W ciągu 5 sekund gracz musi wymienić 3 rzeczy z danej kategorii.

Więcej czy mniej

Doskonałą propozycją do ściągnięcia jest także Więcej czy mniej. Jest to gra, w której należy oszacować, o czym najczęściej ludzie piszą w internecie. Na ekranie wyświetlą nam się dwie frazy i musimy zgadnąć, która z nich jest bardziej popularna.

Who can’t draw?

Podczas spotkania towarzyskiego doskonale sprawdzi się także aplikacja Who can’t draw?Gra polega na narysowaniu wybranego przedmiotu w ciągu 10 sekund na telefonie. Aktualnie dostępne są bardzo różnorodne gry na smartfona. Warto pamiętać, iż ich wybór jest bardzo duży. Jednak powinniśmy wybrać odpowiednie aplikacje. Najlepszym rozwiązaniem jest instalacja popularnych gier, dzięki którym nawet przebywając w większej grupie osób możemy się doskonale bawić.

5 gier na smartfon, dzięki którym rozbawisz towarzystwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry