Pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu

ślub

Dla wielu par rocznica ślubu to bardzo ważne święto, które celebrują wspólnie każdego roku. To właśnie tego dnia dwoje ludzi zawarło związek małżeński, który stał się dla nich nową przygodą na zawsze. Dziś podpowiemy, jaki prezent warto wybrać dla partnera lub partnerki z okazji rocznicy ślubu, aby był piękną pamiątką na długi czas.

Podróż do przeszłości

Miejsce pierwszego spotkania, pierwszego pocałunku, oświadczyn na zawsze pozostanie miejscem wyjątkowym i za każdym razem, gdy tam się pojawiamy, przypominamy sobie ten piękny moment, który był ważnym krokiem w naszym związku. Świetnym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu będzie właśnie wycieczka w jedno z takich miejsc, tym bardziej, jeśli zwykle nie mamy okazji lub możliwości odwiedzenia go. Jeśli była to na przykład polana na stokach Bieszczad, zaprośmy tam swoją drugą połowę i zorganizujmy romantyczny piknik w pięknych okolicznościach przyrody. Jeżeli były to wczasy w Chorwacji, pojedźmy tam jeszcze raz! Taki prezent z pewnością sprawi obojgu ogromną radość i pozwoli powrócić myślami do tych najpiękniejszych chwil i jednocześnie zbudować nowe wspomnienia.

Biżuteria personalizowana

Doskonałym pomysłem na rocznicowy prezent może być personalizowana biżuteria, zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. W przypadku pań polecamy na przykład komplety biżuterii srebrnej z oryginalnym kamieniem szlachetnym lub dedykacją na bransolecie bądź wisiorku. Panowie z kolei ucieszą się z bransolety wykonanej z metalu szlachetnego lub wysokogatunkowej skóry, która po wewnętrznej stronie będzie zawierała dedykację. Taki prezent pozostaje na lata, a za każdym razem, gdy wybranek lub wybranka będzie zakładała tę biżuterię, będzie pamiętać okoliczności, w których je otrzymała. 

Kolacja we dwoje w domowym zaciszu

Oczywiście, że możemy zaprosić naszą drugą połowę na kolację do eleganckiej restauracji, ale czy nie lepszym pomysłem będzie zorganizowanie takiego wieczoru czy to we własnym domu czy w wynajętym apartamencie? Wspólne przyrządzanie kolacji może być bowiem doskonałą okazją do wzmocnienia relacji, zabawy i radości, a wspólny relaks w wannie – możliwością odpoczynku w ramionach ukochanej osoby.Organizując taki wieczór w domu warto natomiast zadbać o to, aby nie było w nim innych domowników, którzy zwyczajnie mogliby utrudniać realizację planu. Jeśli natomiast planujemy wynajem apartamentu, sprawdźmy wcześniej, czy kuchnia posiada niezbędne akcesoria do gotowania lub pieczenia oraz czy atmosfera wokół będzie sprzyjała wyciszeniu i intymności.

Album wspomnień

Na koniec jeszcze jedna propozycja prezentu z okazji rocznicy ślubu, która będzie jednak wymagała nieco wysiłku i odpowiedniego przygotowania. Album wspomnień zawierający zdjęcia i pamiątki z Waszych wspólnych wyjazdów czy chwil, zaprezentowanych w formie pięknie oprawionej książki będzie cudowną pamiątką dla Was obojga. Taki album można również przygotować w formie elektronicznej, z dedykowanym podkładem muzycznym czy załączając do niego filmiki. Łzy wzruszenia gwarantowane!

Mamy nadzieję, że tych kilka pomysłów będzie dla Was inspiracją podczas poszukiwania idealnego prezentu z okazji rocznicy ślubu.

Pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry